Magnetické šperky náramky Energetix

Vítejte na informačních stránkách o magnetických náramcích Energetix, bližší informace Vám podáme telefonicky nebo při osobní prezentaci.

Šperky ENERGETIX

Magnetické náramky Energetix

Šperky ENERGETIX se staly oblíbenými napříč světem, jejich nošení se stalo životním stylem – spojením estetiky a magnetické síly, potřebné pro zdravý život. Miliony lidí v mnoha zemích světa nosí šperky ENERGETIX, protože je uchvátil exkluzivní a neotřelý design a navíc pociťují sílu magnetů magnetoterapeutických pomůcek, které jim pomáhají v každodenním životě a mnoha lidem ulevily od bolesti a různých potíží. Magnetoterapie úspěšny používá téměř ve všech medicínských oborech. Ve všech špercích Energetix jsou zabudované permanentní neodymiové magnety o síle 1200 – 2200 gaussů, jejichž působením statického magnetického pole na organismus je patrné, že buňky mohou být zmagnetizovány a dochází k elektromagnetickým a biochemickým změnám v buňkách a tím k příznivému ovlivnění systému svalového, kosterního, hormonálního, kardiovaskulárního, imunologického, zažívacího a nervového. Upozornění: Nedoporučuje se používat magnetické šperky u osob se zabudovaným kardiostimulátorem, těhotným ženám a u dětí mladších 3 let, pokud ještě nemají vybudovanou svoji vlastní imunitu.

Náramky Energetix

Lidé po celém světě užívají klasické náramky, v našem označení Komplet. Jejich základem je chirurgická ocel, ve tvaru pružinových, otevřených nebo uzavřených obrouček, v nichž jsou precisně zakomponované permanentní neboli trvalé neodymiové magnety o síle 1200 Gaussů. Tělo náramku může tvořit také kůže nebo pryž. Některé náramky jsou obohacené o měděnou destičku, tolik důležitou pro náš organismus. Měď je stopový prvek, důležitý pro látkovou výměnu v lidském organismu. Měď z náramku prostupuje kůží do krevního řečiště a tím do celého těla. Přítomnost mědi je důležitá zejména při bolestech kloubů, artritidě, revmatismu, pro tvorbu a růst kostí, imunitní systém, zlepšení prokrvení - pocit tepla, v těhotenství, u kojenců, aktivaci enzymů a bílkovin, pro syntézu hemoglobinu, pro správnou funkci kardiovaskulárního systému a funkci centrálního nervového systému. Nabídka magnetických náramků je v několika typových velikostech, bývají přizdobené stříbrem, zlatem, zirkony, křišťály Swarovski a polodrahokamy. Může si vybrat každý, záleží, jaký má splňovat účel a pro jakou příležitost.

Magnetické šperky Energetix

Magnetické náramky pro ženy

Magnetické ocelové náramky Energetix pro ženy s magnety, zirkony, měďí  a zlacením. Díky svým nepopiratelným zdravotním účinkům ho jistě každá žena ocení.

Magnetické náramky pro muže

Magnetické ocelové náramky Energetix pro muže s magnety, mědí, zirkony a zlacením. Díky prokazatelným zdravotním účinkům jsou vhodným dárkem pro každého muže.

Magnetické náramky pro děti

Veselé a originální magnetické ocelové náramky Energetix pro děti, zirkony, měď, zlacení. U dětských šperků oceňujeme nejen kvalitní provedení, ale i pestrost i originální tvary. Magnetické šperky obsahují stejnou sílu magnetů jako šperky pro dospělé - 1200 gaussů, smí je nosit děti od věku 3 let , kdy mají vybudovanou svoji vlastní imunitu.

Šperk&Móda

  • Zobrazit:
Řadit dle:
Filtrovat podle výrobců

PARTNEŘI

Zlatnictví Castor dodává mnoho různých typů zlatých a stříbrných šperků s přírodními kameny, zirkony, brilianty a krystaly Swarovski. Zlaté náušnice se vyrábí ze žlutého a bílého zlata s kameny, bez kamenů a perlami. Zlatnictví Castor dodává zlaté a stříbrné náušnice pro dospělé. Samostatnou skupinou jsou zlaté dětské náušnice s dětským zapínáním. Zlaté dětské náušnice se vyrábějí a dodávají ze žlutého zlata se zirkony. Žádané jsou zlaté dětské náušnice z bílého zlata se zirkony s rhodiováním. Dále se dodávají brilantové dětské náušnice ze žlutého zlata. Velmi módní a oblíbené jsou briliantové dětské náušnice z bílého zlata. Precizní zpracování zlatých šperků a návrhy českých návrhářů dávají šperkům jedinečnou kvalitu. Zlatnictví Castor dodává zlaté prsteny se zirkony, přírodními kameny a brilianty. Zlaté přívěsky Castor se vyrábí ze žlutého a bílého zlata o ryzosti 14 karátů. Přívěšky jsou osazeny zirkony. Na objednávku dodáme přírodmíni kameny a brilianty.

Zlatnictví Prostějov nabízí velký sortiment vybraných zlatých a stříbrných šperků.

Velký výběr luxusních hodinek od mnoha světových značek jako jsou Festina, Jacques Lemans či Casio naleznete ve Zlatnictví a hodinářství Prostějov.

Velmi žádané stribrne-magneticke-sperky.cz se vyráběji z chirurgické oceli v  kombinaci s magnety. Magnetické přívěšky Energetix jsou velmi oblíbení pro svoji kvalitu a pozitivní vliv magnetismu na lidské zdraví.

Exkluzivní stříbrné šperky MODESI jsou vyrobené s důrazem na kvalitu a design. Šperky jsou navrhovány nejmodernější počítačovou technologií ve 3D. Stříbrné šperky MODESI - stříbrné náušnice, prsteny, náhrdelníky a soupravy. Design modelů odráží současné moderní světové trendy ve šperkařství.

MODESI Jewellery

Esclusivo gioielli in argento MODESI. Collecione EXCLUSIVE, MODERN, PEARL, EXCLUSIVE RING, SILVER&BLACK, SILVER&CERAMICS e SOLITAIRE.

Gli esclusivi anelli in argento MODESI sono progettati e realizzati con l'accento sulla qualità e il design moderno. La lavorazione della superficie tramite il rodio assicura una brillantezza assoluta.

Le moderne collane in argento MODESI riflettono le attuali tendenze nella progettazione di gioielli in argento. La qualità delle collane é tenuta in massima considerazione. Durante la produzione delle collane vengono usate esclusivamente pietre sintetiche di altissima qualità e massima brillantezza.

Gli esclusivi orecchini in argento MODESI sono progettati e realizzati con l'accento sulla qualità e le attuali tendenze del design moderno. La produzione utilizza solo pietre sintetiche di altissima qualità e massima brillantezza.

Le esclusive parure di gioielli in argento MODESI riflettono le moderne tendenze della gioielleria mondiale. Il design moderno di altissima quallitá dei gioielli renderá ogni donna estremamante affascinante.

Biżuteria MODESI

Ekskluzywna Biżuteria MODESI - srebrne kolczyki, pierścionki, naszyjniki i komplety.

Ekskluzywne srebrne pierścionki MODESI zaprojektowane i wyprodukowane z ogromnym naciskiem na wysoką jakość i nowoczesny design. Rodowane wykończenie nadaje im piękny połysk.

Nowoczesne srebrne naszyjniki MODESI odzwierciedlają aktualne trendy w projektowaniu biżuterii. Wysoka jakość wykonania jest u nas na pierwszym miejscu. Do produkcji używamy kamienie syntetyczne o o wysokiej jakości i trwałości.

Ekskluzywne srebrne kolczyki MODESI zaprojektowane i wyprodukowane z naciskiem na jakość i aktualne trendy w nowoczesnym wzornictwie. Do produkcji używamy tylko wysokiej jakości kamienie charakteryzujące się wysokim brylantowym połyskiem.

Ekskluzywne komplety srebrne MODESI odzwierciedlają nowoczesne trendy biżuterii. Nowoczesne wzornictwo i wysoka jakość biżuterii MODESI zadowoli każdą kobietę.