PARTNEŘI

Zlatnictví Castor dodává mnoho různých typů zlatých a stříbrných šperků s přírodními kameny, zirkony, brilianty a krystaly Swarovski. Zlaté náušnice se vyrábí ze žlutého a bílého zlata s kameny, bez kamenů a perlami. Zlatnictví Castor dodává zlaté a stříbrné náušnice pro dospělé. Samostatnou skupinou jsou zlaté dětské náušnice s dětským zapínáním. Zlaté dětské náušnice se vyrábějí a dodávají ze žlutého zlata se zirkony. Žádané jsou zlaté dětské náušnice z bílého zlata se zirkony s rhodiováním. Dále se dodávají brilantové dětské náušnice ze žlutého zlata. Velmi módní a oblíbené jsou briliantové dětské náušnice z bílého zlata. Precizní zpracování zlatých šperků a návrhy českých návrhářů dávají šperkům jedinečnou kvalitu. Zlatnictví Castor dodává zlaté prsteny se zirkony, přírodními kameny a brilianty. Zlaté přívěsky Castor se vyrábí ze žlutého a bílého zlata o ryzosti 14 karátů. Přívěšky jsou osazeny zirkony. Na objednávku dodáme přírodmíni kameny a brilianty.

Zlatnictví Prostějov nabízí velký sortiment vybraných zlatých a stříbrných šperků.

Velký výběr luxusních hodinek od mnoha světových značek jako jsou Festina, Jacques Lemans či Casio naleznete ve Zlatnictví a hodinářství Prostějov.

Velmi žádané stribrne-magneticke-sperky.cz se vyráběji z chirurgické oceli v  kombinaci s magnety. Magnetické přívěšky Energetix jsou velmi oblíbení pro svoji kvalitu a pozitivní vliv magnetismu na lidské zdraví.

Exkluzivní stříbrné šperky MODESI jsou vyrobené s důrazem na kvalitu a design. Šperky jsou navrhovány nejmodernější počítačovou technologií ve 3D. Stříbrné šperky MODESI - stříbrné náušnice, prsteny, náhrdelníky a soupravy. Design modelů odráží současné moderní světové trendy ve šperkařství.

MODESI Jewellery

Esclusivo gioielli in argento MODESI. Collecione EXCLUSIVE, MODERN, PEARL, EXCLUSIVE RING, SILVER&BLACK, SILVER&CERAMICS e SOLITAIRE.

Gli esclusivi anelli in argento MODESI sono progettati e realizzati con l'accento sulla qualità e il design moderno. La lavorazione della superficie tramite il rodio assicura una brillantezza assoluta.

Le moderne collane in argento MODESI riflettono le attuali tendenze nella progettazione di gioielli in argento. La qualità delle collane é tenuta in massima considerazione. Durante la produzione delle collane vengono usate esclusivamente pietre sintetiche di altissima qualità e massima brillantezza.

Gli esclusivi orecchini in argento MODESI sono progettati e realizzati con l'accento sulla qualità e le attuali tendenze del design moderno. La produzione utilizza solo pietre sintetiche di altissima qualità e massima brillantezza.

Le esclusive parure di gioielli in argento MODESI riflettono le moderne tendenze della gioielleria mondiale. Il design moderno di altissima quallitá dei gioielli renderá ogni donna estremamante affascinante.

Biżuteria MODESI

Ekskluzywna Biżuteria MODESI - srebrne kolczyki, pierścionki, naszyjniki i komplety.

Ekskluzywne srebrne pierścionki MODESI zaprojektowane i wyprodukowane z ogromnym naciskiem na wysoką jakość i nowoczesny design. Rodowane wykończenie nadaje im piękny połysk.

Nowoczesne srebrne naszyjniki MODESI odzwierciedlają aktualne trendy w projektowaniu biżuterii. Wysoka jakość wykonania jest u nas na pierwszym miejscu. Do produkcji używamy kamienie syntetyczne o o wysokiej jakości i trwałości.

Ekskluzywne srebrne kolczyki MODESI zaprojektowane i wyprodukowane z naciskiem na jakość i aktualne trendy w nowoczesnym wzornictwie. Do produkcji używamy tylko wysokiej jakości kamienie charakteryzujące się wysokim brylantowym połyskiem.

Ekskluzywne komplety srebrne MODESI odzwierciedlają nowoczesne trendy biżuterii. Nowoczesne wzornictwo i wysoka jakość biżuterii MODESI zadowoli każdą kobietę.